| ТИП | ФАЗОМЕР |
| РАЗМЕР | 3,5 Х 100 ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 100 мм |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | Да |
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ: | 142900 |
| ТИП: | ФАЗОМЕР |
| РАЗМЕР: | 3,5 Х 100 ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА: | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 100 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Не |
| ДРЪЖКА: | ЕДНОКОМПОНЕНТНА |
| УДАРНА ДРЪЖКА: | Не |
| МОДЕЛ: | 142900 |
| ТИП: | ФАЗОМЕР |
| РАЗМЕР: | 3,5 Х 100 ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА: | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 100 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Не |
| ДРЪЖКА: | ЕДНОКОМПОНЕНТНА |
| УДАРНА ДРЪЖКА: | Не |
| EAN | 4009311429001 |




