| TYPE | ОТВЕРТКА |
| SIZE | PH2 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 38 мм |
| Brand | CON:P |
| TYPE: | ОТВЕРТКА |
| SIZE: | PH2 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 38 мм |
| HANDLE: | 2-COMPONENT |
| EAN | 4035300829231 |





1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| TYPE | ОТВЕРТКА |
| SIZE | PH2 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 38 мм |
| Brand | CON:P |
| TYPE: | ОТВЕРТКА |
| SIZE: | PH2 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 38 мм |
| HANDLE: | 2-COMPONENT |
| EAN | 4035300829231 |