| TYPE | PH |
| SIZE | PH1 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 80 мм |
| Brand | FORCE |
| MODEL: | JN68037 |
| TYPE: | PH |
| SIZE: | PH1 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 80 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| HANDLE: | 2-COMPONENT |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.079 kg |
| EAN | 3800755680376 |



| TYPE | PH |
| SIZE | PH1 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 80 мм |
| Brand | FORCE |
| MODEL: | JN68037 |
| TYPE: | PH |
| SIZE: | PH1 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 80 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| HANDLE: | 2-COMPONENT |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.079 kg |
| EAN | 3800755680376 |