| TYPE | ПЛОСКА |
| SIZE | 3Х75 ММ |
| SLOT WIDTH | 3.00 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER | 75 мм |
| Brand | FORCE |
| MODEL: | JN68040 |
| TYPE: | ПЛОСКА |
| SIZE: | 3Х75 ММ |
| SLOT WIDTH: | 3.00 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 75 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| HANDLE: | 2-COMPONENT |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.031 kg |
| EAN | 3800755680406 |


