| TYPE | PH |
| SIZE | PH2 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 100 мм |
| ISOLATED | No |
| Brand | KWB |
| TYPE: | PH |
| SIZE: | PH2 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 100 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 3-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | No |
| EAN | 4009316622025 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| TYPE | PH |
| SIZE | PH2 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 100 мм |
| ISOLATED | No |
| Brand | KWB |
| TYPE: | PH |
| SIZE: | PH2 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 100 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 3-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | No |
| EAN | 4009316622025 |