| TYPE | ПЛОСКА |
| SIZE | 3,5 X 100 MM |
| SLOT WIDTH | 3.50 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER | 100 мм |
| ISOLATED | ДО 1000 V |
| Brand | KWB |
| TYPE: | ПЛОСКА |
| SIZE: | 3,5 X 100 MM |
| SLOT WIDTH: | 3.50 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 100 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 3-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | ДО 1000 V |
| EAN | 4009316613368 |


