| TYPE | TORX |
| SIZE | T10 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 80 мм |
| ISOLATED | No |
| Brand | KWB |
| TYPE: | TORX |
| SIZE: | T10 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 80 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 3-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | No |
| EAN | 4009316692103 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| TYPE | TORX |
| SIZE | T10 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 80 мм |
| ISOLATED | No |
| Brand | KWB |
| TYPE: | TORX |
| SIZE: | T10 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 80 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 3-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | No |
| EAN | 4009316692103 |