| TYPE | ПЛОСКА |
| SIZE | 4,0 X 100ММ |
| SLOT WIDTH | 4.00 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER | 100 мм |
| ISOLATED | Yes |
| Brand | TOPMASTER |
| TYPE: | ПЛОСКА |
| SIZE: | 4,0 X 100ММ |
| SLOT WIDTH: | 4.00 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 100 мм |
| TOOL MATERIAL: | SVCM СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 2-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | Yes |
| EAN | 3800123139154 |


