| EFFECTIVE AREA TO | 30.00 m² |
| CAPACITY OF CONTAINER | 3.50 L |
| HUMIDITY REGULATION | Yes |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| Brand | TWE |
| MODEL: | H-2A |
| MAX POWER: | 25 |
| EFFECTIVE AREA TO: | 30.00 m² |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 3.50 L |
| NOISE LEVEL: | 38.00 dB(A) |
| VAPORIZER TECHNOLOGY: | COLD STEAM |
| DISPLAY: | No |
| AROMA FUNCTION: | Yes |
| HUMIDITY REGULATION: | Yes |
| SLEEP MODE: | No |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| IONIZATION: | No |
| REMOTE CONTROL: | No |
| TIMER: | No |
| CABLE LENGHT: | 1.5 м |
| CONSUMABLES: | No |
| HEIGHT: | 28.00 см |
| WIDTH: | 20.00 см |
| LENGTH: | 17.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1687988858831 |










