| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 30.00 m² |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА | 3.50 L |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| Марка | TWE |
| МОДЕЛ: | H-2A |
| МОЩНОСТ: | 25 |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 30.00 m² |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 3.50 L |
| НИВО НА ШУМ: | 38.00 dB(A) |
| ИЗПАРИТЕЛНА ТЕХНОЛОГИЯ: | СТУДЕНА ПАРА |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| АРОМА ФУНКЦИЯ: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА: | Да |
| РЕЖИМ СЪН: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.5 м |
| КОНСУМАТИВИ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 28.00 см |
| ШИРИНА: | 20.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 17.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 1687988858831 |










