| HUMIDITY REGULATION | Yes |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| Brand | XMART |
| MODEL: | FLAME WITH BT |
| AROMA FUNCTION: | Yes |
| HUMIDITY REGULATION: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| HEIGHT: | 17.30 см |
| WIDTH: | 9.00 см |
| LENGTH: | 12.50 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202099775 |


