| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | FLAME WITH BT |
| АРОМА ФУНКЦИЯ: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 17.30 см |
| ШИРИНА: | 9.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 12.50 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202099775 |


