| PROTECTION FOR CHILDREN | Yes |
| PARKING POSITION | Yes |
| Brand | KARCHER |
| MODEL: | SC 3 EASYFIX SPECIAL |
| TYPE: | PRESSURE CLEANERS |
| PRESSURE: | 3.5 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1 L |
| WEIGHT: | 3.1 kg |
| POWER: | 1900 W |
| TIME TO WARM UP: | 30.0 s |
| PROTECTION FOR CHILDREN: | Yes |
| PARKING POSITION: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 25.30 см |
| WIDTH: | 23.60 см |
| LENGTH: | 36.00 см |
| CABLE LENGTH: | 4.0 м |
| STEAM REGULATION: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4066529185594 |








