| POWER | 800 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MSM4W421 |
| POWER: | 800 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| EGG BEATER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.700 kg |
| EAN | 4242005398485 |











i
"" Today
| POWER | 800 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MSM4W421 |
| POWER: | 800 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| EGG BEATER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.700 kg |
| EAN | 4242005398485 |