| POWER | 800 W |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | HBC806QW |
| TYPE: | PLASTIC |
| POWER: | 800 W |
| MEASURING CUP: | Yes |
| CUTTING BOWL: | Yes |
| EGG BEATER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.800 kg |
| EAN | 3838782393105 |







| POWER | 800 W |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | HBC806QW |
| TYPE: | PLASTIC |
| POWER: | 800 W |
| MEASURING CUP: | Yes |
| CUTTING BOWL: | Yes |
| EGG BEATER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.800 kg |
| EAN | 3838782393105 |