| POWER | 700 W |
| SHAFT | METAL |
| ANTI SPLASH GUARD | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR2546/00 |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 700 W |
| SHAFT: | METAL |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| SPEED LEVELS: | 1 |
| ANTI SPLASH GUARD: | Yes |
| MEASURING CUP: | Yes |
| CUTTING BOWL CAPACITY: | 0.70 L |
| ICE CRUSHING BLADES: | No |
| EGG BEATER: | Yes |
| CORDLESS USAGE: | No |
| GRATER: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.973 kg |
| EAN | 8710103914679 |










