| POWER | 1500 W |
| Brand | VOLTZ |
| MODEL: | OV51112JP |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 1500 W |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| MASHED POTATO ATTACHMENT: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.113 kg |
| EAN | 3800237049820 |



i
"" Today
| POWER | 1500 W |
| Brand | VOLTZ |
| MODEL: | OV51112JP |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 1500 W |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| MASHED POTATO ATTACHMENT: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.113 kg |
| EAN | 3800237049820 |