| POWER | 560 W |
| SHAFT | METAL |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | HBC561QW |
| TYPE: | PLASTIC |
| POWER: | 560 W |
| SHAFT: | METAL |
| MEASURING CUP: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.900 kg |
| EAN | 3838782178733 |










i
"" Today
| POWER | 560 W |
| SHAFT | METAL |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | HBC561QW |
| TYPE: | PLASTIC |
| POWER: | 560 W |
| SHAFT: | METAL |
| MEASURING CUP: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.900 kg |
| EAN | 3838782178733 |