| МОЩНОСТ | 560 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | HBC561QW |
| ТИП: | ПЛАСТМАСОВИ |
| МОЩНОСТ: | 560 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.900 kg |
| EAN | 3838782178733 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 560 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | HBC561QW |
| ТИП: | ПЛАСТМАСОВИ |
| МОЩНОСТ: | 560 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.900 kg |
| EAN | 3838782178733 |