| HOLDER TYPE | ЦИЛИНДРИЧЕН |
| ATTACHMENT THREAD DIAMETER | 1/2" |
| MAX CLAMPING DIAMETER | 2 мм |
| MIN CLAMPING DIAMETER | 13 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | KRAFTFIXX |
| HOLDER TYPE: | ЦИЛИНДРИЧЕН |
| ATTACHMENT THREAD DIAMETER: | 1/2" |
| MAX CLAMPING DIAMETER: | 2 мм |
| MIN CLAMPING DIAMETER: | 13 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 1,5-13 MM |
| EAN | 4009312913905 |


