| MAXPOWER-W | 1800.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | TELIA MIRROR |
| MAXPOWER-W: | 1800.0 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| WI-FI: | No |
| HEIGHT: | 58.00 см |
| WIDTH: | 32.00 см |
| LENGTH: | 11.00 см |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3410537201110 |





