| MAXPOWER-W | 1800.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TEDAN |
| MODEL: | WINDY |
| MAXPOWER-W: | 1800.0 W |
| WORK LEVELS: | 1 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/СИВ |
| WARRANTY: | 108 MONTHS |
| EAN | 8019250595398 |







i
"" Today


| MAXPOWER-W | 1800.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TEDAN |
| MODEL: | WINDY |
| MAXPOWER-W: | 1800.0 W |
| WORK LEVELS: | 1 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/СИВ |
| WARRANTY: | 108 MONTHS |
| EAN | 8019250595398 |