| МОЩНОСТ W | 1800.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ: | WINDY |
| МОЩНОСТ W: | 1800.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 108 МЕСЕЦА |
| EAN | 8019250595398 |







i
"" Днес


| МОЩНОСТ W | 1800.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ: | WINDY |
| МОЩНОСТ W: | 1800.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 108 МЕСЕЦА |
| EAN | 8019250595398 |