| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| Brand | AIRELEC |
| MODEL: | DIGATE 2000W |
| TYPE: | ПЕЧКА ЗА БАНЯ |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| EAN | 3465700049600 |








| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| Brand | AIRELEC |
| MODEL: | DIGATE 2000W |
| TYPE: | ПЕЧКА ЗА БАНЯ |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| EAN | 3465700049600 |