| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| Марка | AIRELEC |
| МОДЕЛ: | DIGATE 2000W |
| ТИП: | ПЕЧКА ЗА БАНЯ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| EAN | 3465700049600 |








| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| Марка | AIRELEC |
| МОДЕЛ: | DIGATE 2000W |
| ТИП: | ПЕЧКА ЗА БАНЯ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| EAN | 3465700049600 |