| MAXPOWER-W | 1200.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | AIRELEC |
| MODEL: | SOLARIS 2 NEW |
| MAXPOWER-W: | 1200.0 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3335016877221 |








| MAXPOWER-W | 1200.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | AIRELEC |
| MODEL: | SOLARIS 2 NEW |
| MAXPOWER-W: | 1200.0 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3335016877221 |