| МОЩНОСТ W | 1200.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | AIRELEC |
| МОДЕЛ: | SOLARIS 2 NEW |
| МОЩНОСТ W: | 1200.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3335016877221 |








| МОЩНОСТ W | 1200.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | AIRELEC |
| МОДЕЛ: | SOLARIS 2 NEW |
| МОЩНОСТ W: | 1200.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3335016877221 |