| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| HEATING AREA-M2 | 22.00 m² |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | Yes |
| Brand | AIRELEC |
| MODEL: | AIXANCE 2 DIGITAL 2000W |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| WORK LEVELS: | 1 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ROTATABLE: | No |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| HEATING AREA-M2: | 22.00 m² |
| WEEKLY PROGRAMMER: | Yes |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| WI-FI: | No |
| TIMER: | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN: | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | No |
| HEIGHT: | 44.00 см |
| WIDTH: | 106.00 см |
| LENGTH: | 11.30 см |
| MODEL: | AIXANCE 2 DIGITAL 2000W |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| WORK LEVELS: | 1 |
| HEATING AREA-M2: | 22.00 m² |
| MOISTURE RESISTANCE: | IP24 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER: | Yes |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| WI-FI: | No |
| PROTECTION FOR CHILDREN: | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | No |
| HEIGHT: | 44.00 см |
| WIDTH: | 106.00 см |
| LENGTH: | 11.30 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3335016938878 |








