| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2 | 22.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | AIRELEC |
| МОДЕЛ: | AIXANCE 2 DIGITAL 2000W |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВЪРТЯЩ СЕ КОРПУС: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2: | 22.00 m² |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| WI-FI: | Не |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 44.00 см |
| ШИРИНА: | 106.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 11.30 см |
| МОДЕЛ: | AIXANCE 2 DIGITAL 2000W |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2: | 22.00 m² |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP24 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| WI-FI: | Не |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 44.00 см |
| ШИРИНА: | 106.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 11.30 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3335016938878 |








