| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GH 200 B |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800879004690 |




i
"" Today
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GH 200 B |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800879004690 |