| KIND | Top loader |
| WASHING CAPACITY | 5.0 kg |
| SPIN-RPM | 1000 об/min |
| DEPTH | 60.0 см |
| Brand | INDESIT |
| MODEL: | BTW S50400 EU/N |
| KIND: | Top loader |
| WASHING CAPACITY: | 5.0 kg |
| SPIN-RPM: | 1000 об/min |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 52 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONPERCYC: | 40 L |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 76.0 dB |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 90.00 см |
| WIDTH: | 40.0 см |
| DEPTH: | 60.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8050147694114 |





















