| KIND | Front loader |
| WASHING CAPACITY | 5.0 kg |
| SPIN-RPM | 1200 об/min |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP | Yes |
| DEPTH | 49.0 см |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HW50-BP12307-S |
| KIND: | Front loader |
| WASHING CAPACITY: | 5.0 kg |
| SPIN-RPM: | 1200 об/min |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 66.0 dB |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| START DELAY: | Yes |
| QUICK PROGRAM: | 15 мин |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 70.00 см |
| WIDTH: | 51.0 см |
| DEPTH: | 49.0 см |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6921081599723 |




























