| KIND | Front loader |
| WASHING CAPACITY | 8.0 kg |
| SPIN-RPM | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| DEPTH | 55.0 см |
| Brand | INDESIT |
| MODEL: | IM 864 MY TIME EE |
| KIND: | Front loader |
| WASHING CAPACITY: | 8.0 kg |
| SPIN-RPM: | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 47 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONPERCYC: | 47 L |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 76.0 dB |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | B |
| START DELAY: | Yes |
| QUICK PROGRAM: | 14 мин |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842711855 |





























