| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE | 6.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE | 9.0 kg |
| SPIN-RPM | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| STEAM PROGRAM | Yes |
| DEPTH | 65.0 см |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | WD90T754DBX |
| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE: | 6.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE: | 9.0 kg |
| NEW ENERGY CLASSCOMPLETECYCLE: | E |
| NEW ENERGY CLASSWASHINGCYCLE: | B |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | B |
| SPIN-RPM: | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| STEAM PROGRAM: | Yes |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONWASHIN: | 57 L |
| DURATION COMPLETECYCLE: | 90 |
| DURATION WASHINGCYCLE: | 50 |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 72.0 dB |
| START DELAY: | Yes |
| OVERFLOW PROTECTION: | Yes |
| AUTOPROGRAM WASH AND DRY: | Yes |
| SPECIALPROGRAM JACKET: | Yes |
| SPECIAL PROGRAM BLANKET: | Yes |
| PROGRAM DRUM CLEANING: | Yes |
| SPECIAL PROGRAM SPORTS WEAR: | Yes |
| FUNCTION ADDCLOTHES: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 65.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806090603976 |

















