| IDLE SPEED 1/min | 0-1550 |
| IMPACT POWER | 2.60 J |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 26 мм |
| TOOL CASE | No |
| VOLTAGE | 18 V |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | DEWALT |
| MODEL: | DCH133N-XJ |
| POWER SUPPLY TYPE: | BATTERY |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-1550 |
| IMPACT POWER: | 2.60 J |
| IMPACT RATE: | 5680 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD: | 30 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL: | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE: | 26 мм |
| TOOL HOLDER: | SDS PLUS |
| BATTERY INCLUDED: | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES: | DEWALT 18V XR |
| VOLTAGE: | 18 V |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.300 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| IN THE SET: | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5035048664551 |




