| POWER CONSUMPTION | 800 W |
| IDLE SPEED 1/min | 0-1100 |
| IMPACT POWER | 3.00 J |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 26 мм |
| TOOL CASE | No |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | PREMIUM HD |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 800 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-1100 |
| IMPACT POWER: | 3.00 J |
| IMPACT RATE: | 4000 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD: | 30 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL: | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE: | 26 мм |
| TOOL HOLDER: | SDS PLUS |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.190 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | + ШИЛО, СЕКАЧ И 3 БРОЯ СВРЕДЛА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800138231195 |






