| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 800 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-1100 |
| СИЛА НА УДАРА | 3.00 J |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 26 мм |
| КУФАР | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | PREMIUM HD |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 800 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-1100 |
| СИЛА НА УДАРА: | 3.00 J |
| УДАРИ В МИНУТА: | 4000 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 30 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ: | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН: | 26 мм |
| ТИП ПАТРОННИК: | SDS PLUS |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.190 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | + ШИЛО, СЕКАЧ И 3 БРОЯ СВРЕДЛА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800138231195 |






