| POWER CONSUMPTION | 2000 W |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| MAX AIR TEMPERATURE | 600 C |
| AIR FLOW | 550 l/min |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | HIKOKI |
| MODEL: | RH600T-NAZ |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 2000 W |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| MAX AIR TEMPERATURE: | 600 C |
| AIR FLOW: | 550 l/min |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.570 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4966376278435 |






