| POWER CONSUMPTION | 1400 W |
| SLATE DIAMETER | 180 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DACP 1400 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1400 W |
| SLATE DIAMETER: | 180 мм |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| IDLE SPEED 1/min: | 1000-3300 |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7798125042717 |








