| OUTER WIDTH | 215.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 315.00 мм |
| OUTER LENGTH | 75.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | POCKET 5871 W |
| OUTER WIDTH: | 215.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 315.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 75.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| MATERIAL: | ГАЛВАНИЗИРАНА СТОМАНА |
| COVERING: | ЛАКОВО ПОКРИТИЕ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 4003482610107 |


