| POWER CONSUMPTION | 200 W |
| TEMPERATURE CONTROL | No |
| GLUE STICK DIAMETER | 11 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | PKP 18 E |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 200 W |
| TEMPERATURE CONTROL: | No |
| GLUE STICK DIAMETER: | 11 мм |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.350 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ 20 G/MIN |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140289597 |











