| POWER CONSUMPTION | 20 W |
| GLUE STICK DIAMETER | 7 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL: | FDTP 2020-E |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 20 W |
| GLUE STICK DIAMETER: | 7 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.156 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669291632 |








