| TYPE SOLDERING GUN | NEEDLEPOINT SOLDERING IRON |
| POWER CONSUMPTION | 30 W |
| MAX WORKING TEMPERATURE | 500 C |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | PREMIUM |
| MODEL: | 30W |
| TYPE SOLDERING GUN: | NEEDLEPOINT SOLDERING IRON |
| POWER CONSUMPTION: | 30 W |
| MAX WORKING TEMPERATURE: | 500 C |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.200 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800161503900 |


