| POWER CONSUMPTION | 1200 W |
| MAX WORKING TEMPERATURE | 300 C |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | ELTOS |
| MODEL: | ELTOS 0403K-E |
| POWER CONSUMPTION: | 1200 W |
| MAX WORKING TEMPERATURE: | 300 C |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.230 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | РЕЗЕРВНИ МУФИ, НОЖИЦА ЗА РР |
| ADDITIONAL INFORMATION: | НИВЕЛИР И РОЛЕТКА В КОМПЛЕКТА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8698532205721 |








