| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | 300 C |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | ELTOS |
| МОДЕЛ: | ELTOS 0403K-E |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1200 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 300 C |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.230 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | РЕЗЕРВНИ МУФИ, НОЖИЦА ЗА РР |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | НИВЕЛИР И РОЛЕТКА В КОМПЛЕКТА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8698532205721 |








