| EFFECTIVE AREA TO | 70.00 m² |
| SLEEP MODE | Yes |
| AIR QUALITY SENSOR | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | AMF765/10 |
| MAX POWER: | 40 |
| EFFECTIVE AREA TO: | 70.00 m² |
| SPEED LEVELS: | 10 |
| AIR RATE (CADR): | 270.00 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 47.00 dB(A) |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| SLEEP MODE: | Yes |
| FILTER INDICATOR: | Yes |
| AIR QUALITY SENSOR: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| IONIZATION: | No |
| HUMIDIFIER: | No |
| UV-C STERILIZATION: | No |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | No |
| TIMER: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.8 м |
| CONSUMABLES: | Yes |
| HEIGHT: | 106.20 см |
| WIDTH: | 26.20 см |
| LENGTH: | 25.60 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389019395 |





















