| POWER CONSUMPTION | 800 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 80 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DAJS 800 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 800 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD: | 80 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL: | 10 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 500-3000 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7798125042373 |


