| POWER CONSUMPTION | 450 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 65 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | MAKITA |
| MODEL: | 4329 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 450 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD: | 65 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL: | 6 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 500 - 3.100 MIN-1 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.800 kg |
| TOOL CASE: | No |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 88381083102 |


