| TYPE | PRESSURIZED |
| NOMINAL POWER KW | 9.5 KW |
| Brand | ARISTON |
| MODEL: | AURES M 9.5 EU |
| KIND: | ELECTRIC |
| HEIGHT: | 22.00 см |
| WIDTH: | 30.40 см |
| DEPTH: | 11.00 см |
| TYPE: | PRESSURIZED |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 9.5 KW |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 5414849969346 |























