| ТИП | ПОД НАЛЯГАНЕ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 9.5 KW |
| Марка | ARISTON |
| МОДЕЛ: | AURES M 9.5 EU |
| ВИД: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА: | 22.00 см |
| ШИРИНА: | 30.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 11.00 см |
| ТИП: | ПОД НАЛЯГАНЕ |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 9.5 KW |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 5414849969346 |























